Vzdálená podpora

Dálkový přístup a podpora přes internet prostřednictvím programu TeamViewer Pro spojení s technikem klikněte níže! Podpora pro počítače Windows Podpora pro počítače Apple

Aplikace TeamViewer umožňuje připojení k jakémukoli počítači nebo serveru na světě v několika sekundách. Umožňuje vzdálené ovládání počítače vašeho partnera způsobem, který není odlišný od fyzické přítomnosti přímo u počítače.

Aplikace se nikam neinstaluje a nejsou zde potřeba žádná administrátorská povolení. Pro spuštění Aplikace TeamViewer klikněte prosím na obrázek nahoře a dejte spustit. Pokud nedojde k automatickému spuštění do několika pár vteřin, klikněte na obrázek ještě jednou a zvolte uložit soubor. Soubor uložte nejlépe tam, kde jej najdete. Poté na tento uložený soubor dvakrát klikněte a dejte Spustit.

Po spuštění se Vám objeví jednoduchý obrázek, to je tzv. servisní klient. Řekněte správci (to je ten, kdo se bude počítač vzdáleně ovládat) ID a heslo (najdete ho na tom obrázku) a tím mu umožníte ovládat Váš počítač. Samozřejmě to vše za Vašeho dozoru.

Kontaktní formulář

Pokud máte zájem o více informací o nabízených službách, prosím, vyplňte níže uvedený formulář. Ozveme se obratem zpět. Děkujeme.