Poslání společnosti BZOOM

Naším smyslem konání je poskytovat klientům službu, která jim sníží a dále bude optimalizovat veškeré vynakládané prostředky na provoz IT techniky a zajistí jeho následnou profesionalizaci, a to díky odváděným prvotřídním IT službám a nadstandardním přístupem při řešení každého úkolu.

Při poskytování naší činnosti usilujeme o to, abychom v každé odváděné službě byli schopni klientům zajistit maximální spokojenost, a to nejen s výsledkem dané úlohy, ale i v průběhu hledání východiska. Vždy hledáme pro klienty ta nejvýhodnější řešení, ta, která pomohou ke zjednodušení a k zefektivnění práce s výpočetní technikou.

K tomu, abychom toto poslání naplňovali v každodenní práci, nám pomáhají naše hodnoty:

  • Klient je vždy na prvním místě – plně si uvědomujeme, že my jsme zde pro klienta a ne klient pro nás. Jsme profesionálové a zaručujeme nadstandardní úroveň poskytovaných služeb nezávisle na tom, kdo je náš klient.
  • Vždy si najdeme čas – jsme klientům k dispozici v přesně v tu chvíli, kdy nás potřebují, nezávisle na tom, kde se nacházíme. Plníme sliby a dodržujeme dohodnuté termíny. Vzniklé záležitosti řešíme ihned, bez zbytečných prostojů. Díky využití nejmodernějších technologií naplňujeme obsah slov flexibilita, úspora času a krácení vzdáleností.
  • Přívětivý přístup – nemluvíme binárním jazykem, v jedničkách a nulách. Náš přístup k zákazníkovi je vysoce nadstandardní. Jsme vnímaví a sami sledujeme, kde můžeme věci vylepšit tak, abychom zajistili našim klientům nejvyšší kvalitu.
  • Práce nás baví - své práce si ceníme a věříme v to, co děláme. Jedině tak se můžeme zlepšovat, přinášet nové nápady a inovovat stávající postupy.
  • Dodavatelům platíme včas – víme, že v podnikání jsou nejdůležitější solidní partneři a my chceme být vynikajícím partnerem nejen pro naše klienty, ale i pro ty, pro které jsme odběrateli. Proto svědomitě a pozorně zacházíme s financemi.

Kontaktní formulář

Pokud máte zájem o více informací o nabízených službách, prosím, vyplňte níže uvedený formulář. Ozveme se obratem zpět. Děkujeme.