FAQ – často kladené dotazy

Co je BZOOM?

BZOOM [be:zum] je ryze česká společnost, které se od svého založení specializuje na poskytování služeb v oblasti informačních technologií, jako je správa počítačů a serverů, vývoj a údržba firemních informačních systémů, návrh a zhotovení webových prezentací, případně programování aplikací na zakázku.

Komu jsou služby poskytovány?

Služby jsou určeny jak pro malé a střední společnosti, tak i veřejnou či státní sféru. Typickým zákazníkem pro poskytování služeb jsou společnosti, které disponují od 10 do 100 počítačů.

Kolik nás tyto služby budou stát?

Abychom Vám na tuto otázku dali uspokojující odpověď, potřebujeme znát Vaše přibližné představy či přání. Prosím kontaktujte nás prostřednictvím online formuláře nebo nám jednoduše zavolejte.

Musíme platit nějaké pravidelné poplatky?

Zde záleží na typu a úrovni poskytované služby. Některé služby mají charakter jednorázového úkonu (například bezpečnostní audit IT) a není zde důvod k dalším platbám. Na druhou stranu pro pravidelnou správu výpočetní techniky je doporučen paušální poplatek, který je cenově zvýhodněn oproti běžným hodinovým sazbám.

Jak zjistím, zdali nabízené služby jsou pro nás vhodné?

Pokud máte sebemenší pochybnosti ke správnému výběru nabízených služeb, jednoduše nás kontaktujte pomocí online formuláře. Naši zástupci Vás budou kontaktovat.

A skutečně nám něco ušetříte?

Ano, je to tak, využitím služeb outsourcingu IT, a to již při částečném převzetí správy IT, dochází nejen k významným ekonomickým úsporám na provoz firemního IT oddělení, ale i ke zvýšení technické zdatnosti při provádění správy IT. Dle našich dlouhodobých zkušeností dochází ke snížení výdajů na správu IT až o 50%, a to při zachování obdobných podmínek.

A proč si vybrat BZOOM?

Kupříkladu díky letitým zkušenostem, které jsou podpořené neustálým zvyšováním technických dovedností, díky srozumitelnému jazyku, se kterým komunikujeme s našimi klienty, díky tomu, že naše práce je i naší zábavou, díky vzájemné zastupitelnosti a díky týmovému duchu. Jsme přesvědčeni, že jsme tou pravou společností, na kterou se můžete s důvěrou obrátit.

Ok, přesvědčili jste nás, jak se postupovat dále?

Skvělé! Děkujeme za důvěru. Jednoduše nás kontaktujte pomocí online formuláře. Naši zástupci Vás budou obratem kontaktovat a domluví si s Vámi informační schůzku. Ještě jednou, děkujeme. A přejeme pěkný den.

Kontaktní formulář

Pokud máte zájem o více informací o nabízených službách, prosím, vyplňte níže uvedený formulář. Ozveme se obratem zpět. Děkujeme.